Gimnazjum

Logopeda, pedagog specjalny – mgr Justyna Deptuch
Ukończyła Wydział Nauk Pedagogicznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej (2014) w Warszawie. Doświadczenie zdobywała odbywając liczne praktyki w przedszkolach, szkołach, szpitalach oraz poradniach specjalistycznych. Prowadziła zajęcia logopedyczne z dziećmi z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, niedosłuchem. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach poświęconych tematyce zaburzeń mowy. Obecnie w trakcie robienia kursu Integracji Sensorycznej.
Prywatnie – miłośniczka podróży, biegania, jazdy na nartach oraz tańca towarzyskiego.

 

Terapeuta pedagogiczny – mgr Bogumiła Mazur
Magister pedagogiki specjalnej Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie z zakresu oligofrenopedagogiki,  glottodydaktyk.
Ukończyła Studia Podyplomowe: Edukacja Wczesnoszkolna i Reedukacja na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką studium dramy klasycznej u Państwa Machulskich, uczestnikiem licznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, m in. szkolenie I stopnia z EEG-Biofeedbacku we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy edukacyjnej – edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna (zajęcia korekcyjno-kompensacyjne) z dziećmi i młodzieżą szkolną. Jest doświadczonym opiekunem stażu młodych nauczycieli, instruktorka organizacji skautowej Royal Rangers Polska.
Prywatnie – miłośniczka wędrówek górskich, kina i i dobrej literatury, żona, mama trójki nastolatków.


Muzykoterapia – dr Elżbieta Bednarz
Muzyka to jedna z moich pasji. Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie gitary klasycznej. Dodatkowo uczyłam sie grać na pianinie i klarnecie. Jestem z wykształcenia również oligofrenopedagogiem. Ukończyłam odpowiednie kursy do prowadzenia terapii z wykorzystaniem muzyki. Muzykoterapię stosuję m.in. przy wykorzystaniu mobilnego modelu rekreacji muzycznej Macieja Kieryła. Forma ta pozwala na swobodną aktywność dziecka.

 
Integracja sensoryczna – mgr Ewa Ubysz
Magister fizjoterapii, dyplomowany terapeuta Integracji sensorycznej. Miłośniczka wszelkich ćwiczeń kalistenicznych.

Tablica ogłoszeń