Gimnazjum

Justyna Łuniewska
Dyplomowany logopeda i pedagog specjalny
Ukończyła Wydział Nauk Pedagogicznych na Akademii Pedagogiki Specjalnej (2014) w Warszawie. Doświadczenie zdobywała odbywając liczne praktyki w przedszkolach, szkołach, szpitalach oraz poradniach specjalistycznych. Prowadziła zajęcia logopedyczne z dziećmi z autyzmem, niepełnosprawnością intelektualną, niedosłuchem. Uczestniczy w szkoleniach i konferencjach poświęconych tematyce zaburzeń mowy. Obecnie w trakcie robienia kursu Integracji Sensorycznej.
Prywatnie – miłośniczka podróży, biegania, jazdy na nartach oraz tańca towarzyskiego.

Monika Kszczot 
Terapeuta zajęciowy
Magister pedagogiki terapeutycznej, socjoterapeuta. Pracuje z dziećmi i młodzieżą od ponad 10 lat. Prywatnie żona i mama wspaniałego synka.

Bogumiła Mazur
Terapeuta pedagogiczny
Magister pedagogiki specjalnej Wyższej Szkoły Pedagogiki Specjalnej im. M. Grzegorzewskiej w Warszawie z zakresu oligofrenopedagogiki,  glottodydaktyk.
Ukończyła Studia Podyplomowe: Edukacja Wczesnoszkolna i Reedukacja na Uniwersytecie Warszawskim. Jest absolwentką studium dramy klasycznej u Państwa Machulskich, uczestnikiem licznych szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe, m in. szkolenie I stopnia z EEG-Biofeedbacku we Wrocławiu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy edukacyjnej – edukacja wczesnoszkolna i terapia pedagogiczna (zajęcia korekcyjno-kompensacyjne) z dziećmi i młodzieżą szkolną. Jest doświadczonym opiekunem stażu młodych nauczycieli, instruktorka organizacji skautowej Royal Rangers Polska.
Prywatnie – miłośniczka wędrówek górskich, kina i i dobrej literatury, żona, mama trójki nastolatków.

Elżbieta Bednarz
Muzykoterapia
Muzyka to jedna z moich pasji. Ukończyłam szkołę muzyczną w klasie gitary klasycznej. Dodatkowo uczyłam sie grać na pianinie i klarnecie. Jestem z wykształcenia również oligofrenopedagogiem. Ukończyłam odpowiednie kursy do prowadzenia terapii z wykorzystaniem muzyki. Muzykoterapię stosuję m.in. przy wykorzystaniu mobilnego modelu rekreacji muzycznej Macieja Kieryła. Forma ta pozwala na swobodną aktywność dziecka.

Ewa Ubysz 
Integracja sensoryczna
Magister fizjoterapii, dyplomowany terapeuta Integracji sensorycznej. Miłośniczka wszelkich ćwiczeń kalistenicznych.

Tablica ogłoszeń