Przedszkole

Wychowawca grupy ,,Rodzynki”- mgr Magdalena Biernacka


Z wykształcenia jestem pedagogiem specjalnym w zakresie tyflopedagogiki oraz nauczycielem przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Zanim trafiłam do przedszkola, pracowałam w szkole w klasach I-III oraz prowadziłam zajęcia kompensacyjno-wyrównawcze.
Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieciaków (przedszkolaków), które w momencie, kiedy pojawiły się na świecie, wyruszyły w swą przygodę życia i wiem, że wiele jeszcze muszą się nauczyć (że wiele muszę nauczyć ich ja), by umiały ją przeżyć. To odpowiedzialność, jaką Bóg mnie obdarzył. Chcę wychować je tak, by były emocjonalnie zdrowe i gotowe do wykorzystywania swoich darów, talentów i predyspozycji. Znam ich, widzę jak różnią się od siebie i wiem, że ta inność jest wynikiem Bożego planu stworzenia, wiem też, że ta inność wymaga indywidualnej pracy wychowawczej i mojego do nich podejścia.
Pracuję w przedszkolu, ponieważ moim marzeniem jest, by każdy „mały” człowiek, inny od innych, niepowtarzalny, wiedział, że ta właśnie różnorodność jest piękna. Chcę by szanowały za to siebie samego i siebie nawzajem, by przyjmowały miłość, by ją dawały, by korzystały ze swojego prawa do przyjmowania nauki w sposób dopasowany do nich, ale też by umiały dopasować się do otaczającego świata i norm, jakie w nim panują. Wiem, że dziś to miejsce dla mnie. Każdemu Rodzicowi moich małych Rodzynek dziękuję za zaufanie. Mam nadzieję, że będę godnym towarzyszem Waszych pociech.

Wychowawca grupy ,,Owieczki”- mgr Małgorzata Żurawka


Jestem nauczycielem wychowania przedszkolnego. Współpracę z Przedszkolem Samuel rozpoczęłam siedem lat temu i tak jak na początku mogę stwierdzić, że robię to, co lubię i lubię to, co robię…Mam też nadzieję w Bogu, że praca ta przyniesie owoc…

Wychowawca grupy ,,Biedronki”- mgr Aleksandra Foks

 

Nazywam się Aleksandra Foks i od września jestem wychowawcą w grupie 4-latków. Moja przygoda z Chrześcijańskim Przedszkolem „Samuel” rozpoczęła się w roku szkolnym 2014/2015, kiedy objęłam wychowawstwo w grupie 3-latków. Wcześniej pracowałam przez 4 lata jako lektor języka angielskiego w przedszkolach z oddziałami integracyjnymi i nie tylko. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i dumną mamą 10-letniego Kuby i 6-letniego Piotrusia. Cieszę się, że będę wychowawcą Biedronek. Dołożę wszelkich starań, aby nadchodzący rok szkolny był czasem nabywania umiejętności, poznawania Pana Boga, rozwijania pasji, zainteresowań oraz okazją do świetnej zabawy.

 

Wychowawca grupy ,,Jeżyki” – mgr Wioletta Janus


Ukończyłam pedagogikę wczesnoszkolną i przedszkolną w WSM uzyskując tytuł licencjata, wcześniej zaś ukończyłam studia magisterskie na innym kierunku o specjalności ZPwZE . Uczestniczyłam w wielu kursach i w warsztatach, co znacznie wzbogaciło moją wiedzę i kreatywność w pracy z dziećmi.
Jestem mamą 14-letniego Kuby, 7-letniej Natalki i 3-letniego Krzysia. Pracę z dziećmi uważam za swoje powołanie. Jestem osobą ciepłą, cierpliwą, z łatwością nawiązującą kontakt z dziećmi. W Samuelu zajmuję się najmłodszą grupą. Praca z maluszkami daje mi wiele przyjemności, od nich uczę się czerpać radość z najprostszych rzeczy każdego dnia. Moim celem jest bezpieczne i radosne przedszkole, do którego dzieci będą przychodzić chętnie i z uśmiechem oraz zadowoleni rodzice, którzy powierzają nam swój najcenniejszy skarb od Boga.

Tablica ogłoszeń