REKRUTACJA DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Samuel – to dobry wybór. Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad dołączeniem do Samuela, zapoznaj się z informacjami o nas oraz zasadami wynikającymi z misji i wizji naszej szkoły. Odwiedź również nasz profil na Facebook’u i poczuj życie szkolne. W przypadku pytań (w szczególności o dostępność miejsc w poszczególnych klasach), zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

   

           

Kontakt

Zadzwoń: 22 879 78 10

Napisz maila: biuro@samuel.pl

Messenger FB: Wyślij wiadomość! 

           


Krok 1 > 

Złóż podanie 

Złożenie podania przez rodziców / opiekunów prawnych oznacza rozpoczęcie procedury rekrutacyjnej. Formularz aplikacyjny znajdziesz TUTAJ. Wysyłając go na adres mailowy biuro@samuel.pl, pamiętaj o dołączeniu załączników. Po jego otrzymaniu skontaktujemy się z rodzicem / opiekunem telefonicznie lub mailowo. Podanie możesz również wydrukować i wysłać wraz załącznikami i podpisami pocztą tradycyjną, a jeśli chcesz poznać szybciej nasze otoczenie i natknąć się na miłych ludzi, przywieź je osobiście do sekretariatu Szkoły.

Krok 2 > 

Spotkajmy się w Szkole

W spotkaniu z przedstawicielami Szkoły powinni wziąć udział oboje rodziców / opiekunów (jeśli to możliwe) oraz kandydat (od klasy 4). Podczas rozmowy przedstawimy wartości i zasady szkoły, ale także będziemy mogli zrozumieć wzajemne oczekiwania. Chcemy też poznać kandydata – jego pasje, mocne strony oraz to, w czym możemy go wesprzeć, aby mógł się dalej rozwijać.

Krok 3 > 

Weź udział w lekcjach i napisz test z języka angielskiego

Drogi Kadydacie, poznamy się bliżej! Zaprosimy Cię do wzięcia udziału w lekcjach w danej klasie. Wybierzemy jeden dzień, choć w uzasadnionych przypadkach mogą być to dwa lub trzy dni. Od klasy 4 kandydat wypełnia także test z języka angielskiego.

Krok 4 > 

Wyniki rekrutacji i podpisanie umowy

W ciągu 5 dni roboczych od obecności ucznia na lekcjach przekazujemy informację zwrotną i rozmawiamy o podjęciu współpracy – podpisujemy umowę.