Szkoła Podstawowa

Dyrektor Szkoły

mgr Piotr Dudek

Pedagog, trener

W Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej Samuel pracuje od 2006 r. Na początku jako wolontariusz, następnie jako nauczyciel wychowania fizycznego, instruktor pływania, wychowawca klasy i nauczyciel religii.  Był zawodowym żołnierzem, zawodnikiem i trenerem zapasów w Klubie Sportowym Legia Warszawa. Medalista Mistrzostw Polski i zawodów Międzynarodowych.

Pasjonat wszelkiej aktywności fizycznej. Szczęśliwy mąż żony Gosi i ojciec dwóch córek Julii i Mileny. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Ukończył studia Podyplomowe z Katechetyki w Wyższej Szkole Teologiczno – Społecznej. Obecnie jest studentem studiów Podyplomowych z Zarządzania Oświatą na Powiślańskiej Szkole Wyższej. W latach 2019 – 2020 był Prezesem Towarzystwa Edukacyjnego Samuel.

Obecnie dyrektor i trener zapasów w Chrześcijańskiej Szkole Podstawowej i Liceum Samuel. W swojej codziennej pracy z dziećmi i młodzieżą stara się pomóc odkryć ich potencjał i talent oraz zmotywować do działania i osiągania celów.

Wicedyrektor Szkoły

mgr Anna Smoła

Pedagog, filolog, mentor

Ukończyła  filologię angielską i stosunki międzynarodowe w Collegium Civitas w Warszawie oraz studia podyplomowe z coachingu i mentoringu. Kształciła się w Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała język angielski i brała  udział w Summer Highlight – a Teacher Training Course in Christian Approaches to Education oraz w  Stanach Zjednoczonych, gdzie zdobyła certyfikat TESOL (Teaching English for Speakers of Other Languages) i ukończyła  Leaders School. Odbyła roczny kurs pedagogiczno–metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego. Posiada uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej, szkołach językowych, prowadząc własną działalność gospodarczą (kursy języka angielskiego dla firm oraz osób indywidualnych), zajmując się tłumaczeniami. Pracowała jako wolontariusz w Escola Crista Batista, w Brazylii oraz w Ashburnham Place w Anglii.

Od 2008 roku związana z placówkami Samuel, gdzie poza funkcją nauczyciela języka angielskiego, pełniła role wychowawcy, mentora i lidera edukacji chrześcijańskiej.  Od 1 kwietnia 2021 r. pełni również obowiązki Dyrektora Chrześcijańskiego Liceum Samuel.

Ceni spotkania i rozmowy z przyjaciółmi, na co stara się poświęcić swój wolny czas. Lubi podróżować.

Tablica ogłoszeń