Szkoła Podstawowa

Dyrektor Szkoły

mgr Piotr Dudek

Wicedyrektor Szkoły

mgr Anna Smoła

Pedagog, filolog, mentor

Ukończyła  filologię angielską i stosunki międzynarodowe w Collegium Civitas w Warszawie oraz studia podyplomowe z coachingu i mentoringu. Kształciła się w Wielkiej Brytanii, gdzie studiowała język angielski i brała  udział w Summer Highlight – a Teacher Training Course in Christian Approaches to Education oraz w  Stanach Zjednoczonych, gdzie zdobyła certyfikat TESOL (Teaching English for Speakers of Other Languages) i ukończyła  Leaders School. Odbyła roczny kurs pedagogiczno–metodyczny dla nauczycieli języka angielskiego. Posiada uprawnienia egzaminatora Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Przedstawicielstwie Komisji Europejskiej, szkołach językowych, prowadząc własną działalność gospodarczą (kursy języka angielskiego dla firm oraz osób indywidualnych), zajmując się tłumaczeniami. Pracowała jako wolontariusz w Escola Crista Batista, w Brazylii oraz w Ashburnham Place w Anglii. Współpracuje z Kings Kids International i Liderstyle.

Od 2008 roku związana z placówkami Samuel, gdzie poza funkcją nauczyciela języka angielskiego, pełniła role wychowawcy, mentora i lidera edukacji chrześcijańskiej.

Ceni spotkania i rozmowy z przyjaciółmi, na co stara się poświęcić swój wolny czas. Lubi podróżować.

Tablica ogłoszeń