Kadra
Piotr Dudek
Funkcja
Dyrektor, Religia ewangeliczna
Violetta Wiazowska
Funkcja
Asystent dyrektora, Wychowawca kl. 2
Katarzyna Borowska
Funkcja
Koordynator zespołu PPP
Justyna Deptuch
Funkcja
Logopeda
Arkadiusz Kszczot
Funkcja
Pedagog
Ewa Żurczak
Funkcja
Psycholog
Renata Budzińska
Funkcja
Sekretarz
Kinga Sadkowska
Funkcja
Koordynator administracyjno-gospodarczy
Ewa Różanek
Przedmioty
Wychowawca kl. 1, Edukacja wczesnoszkolna, Świetlica
Marzena Płonka
Przedmioty
Nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. I, Świetlica
Katarzyna Borecka
Przedmioty
Wychowawca kl. 3, Edukacja wczesnoszkolna
Wioleta Miszczuk
Przedmioty
Nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. III
Monika Kubicka
Funkcja
Wychowawca kl. 4, Nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. 4 i 5
Angelika Gotowiec
Przedmioty
Wychowawca kl. 5, Muzyka, Technika
Aleksandra Rapacka-Grochala
Funkcja
Wychowawca kl. 6, Nauczyciel współorganizujący kształcenie w kl. 6, Pedagog specjalny
Katarzyna Przybyłowicz
Przedmioty
Wychowawca kl. 7, Język polski
Michał Bernat
Przedmioty
Wychowawca kl. 8, Wychowanie fizyczne
Magdalena Adamiec
Przedmioty
Informatyka, WDŻ
Michał Barański
Przedmioty
Fizyka
Artur Bukowski
Przedmioty
EDB
Marta Chmielewska
Przedmioty
Matematyka
Maria Cichocka
Przedmioty
Wychowanie fizyczne
Justyna Cisneros
Przedmioty
Język hiszpański
Iwona Majchrzak-Szydlik
Funkcja
Terapeuta pedagogiczny
Ewa Michalczyk
Przedmioty
Nauczyciel współorganizujący kształcenie
Katarzyna Minkiewicz
Przedmioty
Plastyka
Adam Niezgódka
Przedmioty
Szachy
Sylwia Nowak
Przedmioty
Język angielski
Kamila Nowicka
Przedmioty
Język angielski
Justyna Pleskot
Funkcja
Terapia integracji-sensorycznej
Joanna Piechal
Przedmioty
Geografia
Anna Potasińska
Przedmioty
Wiedza o społeczeństwie
Artur Puciłowski
Przedmioty
Historia
Paweł Pyra
Przedmioty
Religia ewangeliczna, Godzina biblijna
Patrycja Rutkowska
Przedmioty
Wychowanie fizyczne, Taniec
Emilia Stachyra
Przedmioty
Przyroda, Biologia
Katarzyna Trzos
Przedmioty
Religia katolicka
Dorota Truszkowska
Przedmioty
Chemia